sadsad x
asdasd
Z Kuşağı Genç Odası

Z Kuşağı Genç Odası

01 Şubat 2022

Genç Odası

Çocukların büyüme çağını aşıp genç bir yetişkin olma adımına geçtiği noktada, ilk ihtiyaçlarının başında genç odası takımları geliyor. Hem gençliğe ilk adımlarda hem de ihtiyaçları tam karşılama noktasında genç odası takımları büyük bir yardımcı oluyor. Küçük yataklar ve bol oyuncaklı çocuksu mobilyalardan biraz daha genç ve ergin gibi hissettiren ürünlere geçmek çocuklarınızın da kendini daha iyi hissetmesine olanak tanıyor. Genç odası takımları çocuk odalarına nispeten daha sade ama bir o kadar da şık tasarım ezgilerinden oluşuyor. Kız çocuklarında pembe rengi tonunun hakim erkek çocuklarında mavi tonunun hakim olduğu çocuk odaları artık yerini genç odaları ile daha soğuk ve koyu renklere bırakıyor. Genç odası takımları genelde hazır konseptlerde sunuluyor. İçerisinde yatak, karyola, karyola başlığı, gardrop, çalışma masası, kitaplık, komodin, şifonyer gibi ürünleri barındırabiliyor. Ancak bu ürünler ile sabit kalma zorunluluğu olmaksızın içerisinde mobilya eklemesi yapılabilir ya da içerisinden istenmeyen ürün çıkarılabilir. Bu noktada önemli olan sizin ne istediğiniz ve odanızı hangi tasarım ile dizayn etmek istediğinizdir.
Roma Country

Genç Odası Takımı Nasıl Seçilmelidir?

Tüm mobilya seçimlerinde olduğu genç odası takımı seçerken de bakılacak ilk noktalardan biri, ihtiyaçlarınızı tam anlamda karşılıyor olmasıdır. Buna ek olarak da odanın yapısına uygun tasarımda ve ölçülerde bir genç odası modelleri tercih edilmelidir. Genç odası takımları çocuğunuzun çok uzun bir süre kullanabileceği ürünlerdir. Sıklıkla değişim ihtiyacı duymaksızın uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanır ve kullanılan malzemeler de bu şekilde olmalıdır. Yalnızca tasarıma dikkat çekilmeksizin tercih edeceğiniz takımın aynı zamanda kaliteli olmasına da dikkat etmelisiniz.Genç odası tercihlerinde odanın boyutu ve içerisine alabileceği mobilyalar çok önemlidir. Odada bir boşluk havası uyandırmaksızın yeterli olacak şekilde mobilyalar seçilmelidir. Ancak aynı durum tam aksi için de geçerlidir. Çok küçük odalar bol bol eşya yığılımı ile daraltılmalı, içerisinde yaşayacak kişide ferahlık duygusu uyandırmalıdır. Odalarınızın duvar rengi ya da boyamayı düşündüğünüz renk ile genç odası takımı da bir uyum içerisinde olmalıdır. Birbirine taban tabana zıt ve bir uyum yakalamayan kombinler hem mobilyalarınızı hem de odanın havasını bir anda değiştirecektir. Bu nedenle her anlamda birbiriyle iyi bir uyum yakalayan mobilyaları tercih etmelisiniz. Mobilya alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da dönemlik moda ezgilerinin yanı sıra gerçekten kaliteli malzemeden üretilip üretilmediğidir. Göze tam anlamıyla hoş gelen, çok şık tasarımda olan bir mobilya aynı şekilde iyi malzemeden üretilmemiş olabilir. Henüz taşınma aşamasında bile deformeye maruz kalabilen mobilyalar çok uzun bir süre kullanmanıza olanak tanımayacaktır. Şıklık, zarafet kadar kaliteye ve içeriğinde kullanılan malzemelere de aynı ölçüde önem verilmelidir.
Fora Genç Odası

Genç Odası Takımlarında Neler Vardır?

Genç odası takımları genelde belli başlı mobilyaları barındırır. Ancak bunlara ek birkaç eşya ile genişletilebilir ya da daraltılabilir. Burada kullanıcının hangi ürünlere ağırlık verdiği ve gerçekten ihtiyacını hangi mobilyalarla karşılayabildiği önemlidir. Tam anlamıyla boş bir oda dizayn edecek şekilde genç odası takımı istiyorsanız tüm mobilyaları içerisinde barındıran bir paket tercih etmelisiniz. Ya da belli başlı parçalarınız var ise ve yalnızca birkaç parça eşya değişmek istiyorsanız bunu da paketlerimize arasında bulmanız mümkündür. Genel olarak her genç odası takımının içinde yer alan ürünler şu şekildedir: ● Çalışma masası alt ● Gardrop
● Karyola başlığı ● Komodin
Bunlar en küçük paketler içerisinde yer alan başlıca mobilyalardır. Elbette ki bu pakede ek birçok mobilya eklenebilir. Ekleyebileceğiniz mobilyalar: ● Çalışma masası üst ● 4 kapaklı gardrop ● Dikey kitaplık
● Yatay kitaplık ● Şifonyer
Standart bir paket alarak odalarınızı dizayn edebilirken tam paketlerimizle de sıfırdan bir oda yaratabilirsiniz. Üstelik tüm bu genç odası takımlarını uygun fiyat avantajı ile Dizayno’dan alabilirsiniz. Talepleri doğrudan karşılayan, tüm ihtiyaçlarınıza ışık tutan ve tüm bunlara yaparken de fiyat avantajı sunan Dizayno Home Mobilya ile mobilyada sınırları aşacaksınız. Hem çocuklarınız hem de sizler şık tasarımın, modanın, kalitenin bir arada tutulduğu onlarca çeşit mobilyalarımız arasında karar vermekte zorlanacaksınız. Ürünler hakkında sorularınız varsa ve genç odası fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bizlere günün her saatinde web sitemizden ulaşabilirsiniz.
Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.