x
sadsad x
asdasd

Blog

Yatak Odası Nasıl Yerleştirilir?

01 Şubat 2022

Mobilya seçmek kadar onları odanıza uygun bir şekilde dekore etmek ve düzenlemek de oldukça önemli bir iştir. Küçük odalara gelen kaba ve büyük eşyalar ya da büyük odalarda minicik kalan küçük eşyalar hem alanlarınızı kullanmanızı engeller hem de hoş olmayan görüntülere sebebiyet verir. Özellikle de yatak odası gibi günün önemli bir kısmının geçirildiği alanlarda bu oldukça önemli bir durumdur.

Salon Takımı ile Uyumlu Yemek Odası Takımları

01 Şubat 2022

Bir yemek odası takımı seçilecekse bu noktada salonunuzun büyüklüğü de oldukça büyük önem taşımaktadır. Salonların büyüklüğüne göre hatta tüm odalar için geçerli bi kuraldır ki, odaların büyüklüğüne göre eşya seçilmelidir.

Genç Odası Fikirleri

01 Şubat 2022

Çocukluktan gençliğe geçildiği o özel dönemde çocuklarınıza alacağınız genç odası takımları onların ruhunu doğrudan etkileyen önemli bir adımdır. Uzun zamanlarını içerisinde geçirecekleri genç odası takımları onların ruh hallerine uygun olmalı ve tarzlarını doğrudan yansıtmalıdır.

Uyku Ürünleri Nasıl Seçilmelidir?

01 Şubat 2022

Uyku ürünleri sanıldığının aksine hayat standartlarını ve kalitesini doğrudan etkileyen en önemli eşyalardır. Güne tutulmuş bir şekilde, sırt, bel ve baş ağrılarıyla uyanmak istemezsiniz. Vücudunuzun herhangi bir yerinde tutulma ya da sızı hissettiğinizde hem gününüz hem de geceniz oldukça can sıkıcı geçecektir. Bu nedenle de iyi bir uyku ürünü seçimi ile tüm bu sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

Yatak Odası Takımı Seçimi İçin Bilmeniz Gereken 5 İpucu

01 Şubat 2022

Birden fazla ayrıntısı olan yatak odası takımı seçimi için nelere dikkat etmeniz gerektiğini düşündünüz mü? Özel ve kişisel hayatımıza ev sahipliği yapan yatak odalarımız özenli ve dikkatli bir dekorasyonu hak ediyor. 

Renkli Salon Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

01 Şubat 2022

Ev dizaynının en önemli kısmını oluşturan renkli salon dekorasyonu, salonların neşesini katlamayı hedefliyor. Salonlar değil midir cümbür cemaat sevinçlerimizi paylaştığımız ortam? Sevdiklerimizle bir arada vakit geçirdiğimiz, misafirlerimizi ağırladığımız o kutsal mekan. Evet, salonu evin kutsal mekanı olarak atfetmek bu bakımdan yanlış olmayacaktır. 

Estetik Yemek Odası Dekorasyon Fikirleri

01 Şubat 2022

Günün üç öğününü geçirdiğimiz yemek odaları için yemek odası dekorasyon fikirleri oldukça geniş kapsamlıdır. Peki insanların yemek odası dekorasyonuna bu kadar ağırlık vermelerinin altında nasıl bir sebep yatmaktadır? 

Renkli Koltuk Takımları İle Nasıl Modern Dekorasyon Dizayn Edilir?

01 Şubat 2022

Evinizin dekorasyonunda en etkili faktörlerden biri renklerdir. Salonunuzu ve diğer odalarınızı modern ve uyumlu renklerle dekore etmek sanıldığı kadar zor değildir. Modern dekorasyon için koltuk takımlarının şıklığı ve kalitesi kadar renkleri de önemlidir.

Modern Genç Odası Dekorasyonu İçin Mobilya Seçimi

01 Şubat 2022

Gençler ergenlik döneminde odalarında daha çok vakit geçirirler. Bu sebeple modern genç odası dekorasyonu ile gençler kendilerini ifade etmenin bir yolunu bulmuş olacaklardır.

Küçük Bir Yemek Odası İçin Mobilyalar Hangi Tarzda Olmalı?

01 Şubat 2022

Zevkinize ve tarzınıza göre dekore edilmiş, yemek odası ortamında aileniz ve sevdiklerinizle lezzetli yemekler yersiniz. Bu samimi ortamlarda sevdiklerinizle sohbet eder ve güzel anılar biriktirirsiniz.

1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.