x
sadsad x
asdasd
6.780 TL
6.780 TL
Toplam 132 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 7

Oturma Odası

 

Evlerin odaları farklı kullanımlara yönelik olarak dekore edilir. Oturma alanı olarak tasarlanan mekânlar kişilerin evde en sık vakit geçirdiği odalardır. Aile bireylerinin bir arada olduğu bu odalar aynı zamanda kişilerin dinlenme alanlarıdır. Keyifli zaman geçirilen oturma odalarının dekorasyonu konfor için önemli bir konudur. Kullanım ihtiyaçlarına uygun olarak dekore edilen odalarda zamanınızı daha keyifli geçirebilirsiniz. Koltuk, sehpa ve televizyon ünitesi parçalarından oluşan oturma odası takımlarından kendi zevkinize uygun olanı tercih ederek aileniz ve sevdiklerinizle hoş zaman geçirebileceğiniz bir alan oluşturabilirsiniz. Farklı renk ve modelleri bulunan oturma odası takımlarının mekânın büyüklüğüne uygun olarak tercih edilmesi gerekir. Küçük oturma odası dekorasyonu sırasında doğru mobilya seçimi önemlidir. Küçük odalarda mobilya yerleşiminin ardından rahat hareket alanı bırakılmalıdır. Doğru bir oturma odası dekorasyonu yaparak evinizde keyifli bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

 

Oturma odası takımları her ihtiyaca uygun çeşitliliğe sahiptir. Farklı boyutlarda tasarlanan koltuk takımları kanepe ve berjer kombinasyonundan oluşur. Odanızın büyüklüğüne uygun olarak oturma odası takımı tercih edebileceğiniz gibi tekli hâlde kullanıcılara sunulan kanepeleri de seçebilirsiniz. Takım olarak kullanıcılara sunulan oturma odaları, modern ve şık detaylarıyla bulundukları ortamın anında havasını değiştirir. Çok sayıda oturma odası takımı arasından kendi zevkinize uygun olanı kısa sürede bulabilirsiniz. Takımlar arasında küçük odalar için farklı boyut ve modellerde köşe koltuk alternatifleri vardır. Geniş ve ferah alanlarda da benzersiz bir hava oluşturan bu koltuk takımlarını edinerek televizyon izleme keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Uzanma alanı bulunan köşe koltuklar, oturma alanları için oldukça konforlu bir seçenektir. 

 

Oturma Odası Modelleri

 

Oturma odası modelleri arasında çok sayıda renk seçeneği bulunur. Her zevke ve tarza uygun çeşitlilikte tasarlanan oturma odası takımlarından dilediğinizi tercih ederek konforlu bir mekân oluşturabilirsiniz. Modern oturma odası seçenekleri arasında yer alan lego koltuk takımları, detaysız mobilya tercih edenler için idealdir. Berjer ve 3’lü koltuktan oluşan mobilya takımları tek renk olarak tasarlandığı gibi farklı renk kombinasyonlarıyla da kullanıcılara sunulabilir. Birbiriyle uyumlu tonlarla oluşturulan oturma odası mobilyaları, bulunduğu ortamda hareketli bir hava oluşturur. Gri ve mavi renklerin kombinasyonuyla tasarlanan lizbon koltuk takımı sadeliğin yanında farklılık arayanlar için ideal bir seçim olabilir. Mobilya seçenekleri arasında düz çizgilerle oluşturulan koltuklara ek olarak dikkat çekici detaylara sahip parçalar da vardır. Dekorasyonda gösterişli ve lüks mobilyalar kullanmayı tercih edenler için chester modelindeki oturma odası takımları bulunur. Koltukların sırt bölümüne yerleştirilen düğmeli tasarım, mobilyaların ilk bakışta dikkatleri üzerine çekmesini sağlar. Lacivert ve gri renklerin mükemmel uyumuyla tasarlanan new paris koltuk takımı modeli ise evinizin şıklığına şıklık katabilir.

 

Oturma odası takımlarında tasarım kadar işlevsellik de önemlidir. Özel olarak tasarlanan mobilya parçalarında kullanıcıların hayatını kolaylaştıran detaylar vardır. Oturma alanı açılarak genişleyen koltuklar, yatıya misafir ağırlamayı sevenler için mükemmel bir tercih olabilir. Konforlu koltuk takımlarını keyifli zaman geçirmenin yanı sıra evinizi ziyaret eden sevdikleriniz için yatak olarak da kullanabilirsiniz. Hafif ve ergonomik tasarıma sahip koltuk takımı modellerinin ayakları yerden yüksektir. Zeminle koltuk arasında belirli bir mesafe bulunan mobilyalar sayesinde temizlik yapmak sizin için daha kolay bir hâle dönüşebilir. Oturma odası takımı modelleri arasında yastıklı ve yastıksız olarak tasarlanan alternatifler vardır. Geniş yastıklara sahip koltuklarda zaman geçirirken sırt ağrısıyla baş başa kalmazsınız. Yastıksız olarak tasarlanan koltuk seçenekleri ise geniş oturma alanıyla size konforlu zaman geçirme imkânı sunar. Orta sertlikte soft sünger kullanılan koltuklarda dilediğiniz gibi zaman geçirebilirsiniz.

 

Oturma Odası Dekorasyonu

 

Günün büyük bir bölümünün geçirildiği oturma odalarının dekorasyonu oldukça önemlidir. Keyifli bir mekân oluşturarak oturma odasında eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Oda tasarımı yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli husus mekân büyüklüğü ve sizin ihtiyaçlarınızdır. Oda genişliğine uygun olarak tercih edilmeyen mobilyalar, mekânın sıkıcı olmasına neden olabilir. Küçük bir oturma odası tasarlamayı düşünüyorsanız açık renk tercih edilen koltuklarla mekânın daha geniş görünmesini sağlayabilirsiniz. Dar alanların ferah görünmesini sağlayan amore koltuk takımı, küçük odalar için mükemmel bir tercih olabilir. Sınırlı alanda rahat hareket alanı için köşe koltuk da tercih edebilirsiniz. Farklı boyutlarda tasarlanan köşe koltuklar, bulunduğu alanda az yer kaplayarak ortamın ferah görünmesini sağlar. Pufa sahip olan lego koltuk takımı dar alanlar için oldukça kullanışlı bir alternatiftir. Koltukla birleştirilen puf, geniş bir uyuma alanı oluşturmanıza imkân tanır. Misafir odası bulunmayan evlerde söz konusu koltuk takımını tercih ederek ekstra yatak alanı oluşturabilirsiniz.

 

Geniş bir mekânı oturma odası olarak dekore ederken dilediğiniz büyüklükteki mobilyaları tercih edebilirsiniz. Kullanım alışkanlıklarınızı dikkate alarak yapacağınız tercih sizin için işleri büyük ölçüde kolaylaştırır. Milano köşe koltuk takımı keyfine düşkün olan kullanıcılar için bire birdir. Geniş oturma alanı ve boyun desteğiyle yüksek konfor sağlayan oturma grubu geniş alanlarda kullanım için uygundur. Tercihe göre sehpa ve hoparlör detayı da bulunan mobilyayla televizyon izlemek sizin için mükemmel bir hâle dönüşebilir. Oturma odalarını dekore ederken göz önünde bulundurulması gereken bir başka konu mekânın ne kadar ışık aldığıdır. Gün içerisinde yoğun ışık almayan odalarınızda canlı renkler tercih ederek ortamın enerjik görünmesini sağlayabilirsiniz. Oturma odası dekorasyonunda mobilya seçimi her ne kadar önemliyse tamamlayıcı parçaların doğru tercih edilmesi de bir o kadar dikkat edilmesi gereken bir konudur. Tarzınıza ve kullanım alışkanlıklarınıza en uygun mobilya takımını tercih ederek tamamlayıcı parçalarınızı koltuk renklerinize uyumlu olarak seçebilirsiniz. Tv sehpası, perde, halı ve tablolarla renklendireceğiniz oturma odasında günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

 

Oturma Odası Takımı Fiyatları

 

Oturma odası takım fiyatları, mobilya modellerine göre değişiklik gösterir. Her ihtiyaca ve zevke uygun olarak tasarlanan koltuk takımları arasında farklı bütçelere uygun alternatifler vardır. Oturma odası takımının fiyatlarını belirleyen en önemli unsur koltukların büyüklüğü ve sayısıdır. Klasik bir oturma odası takımı 3’lü kanepe ve berjerden oluşur. Koltuk takımlarında kanepe ve berjer sayısı bir ya da iki adet olabilir. Oturma gruplarında bulunan koltuk sayıları fiyatlarını etkileyen birincil husustur. Mobilya fiyatlarını etkileyen bir diğer husus ise koltuk tasarımlarıdır. Sade tasarım çizgilerine sahip oturma takımı fiyatları, diğerlerine oranla uygun olabilir. Özel olarak tasarlanan koltuk gruplarının fiyatları klasik parçalara göre daha yüksektir. Mobilyalar farklı kumaş seçenekleriyle tasarlanır. Koltuklarda tercih edilen kumaş oturma odalarının değerini belirleyebilir.

 

Modüler olan takımlarda parça sayısına uygun fiyat belirlemesi yapılır. Standart modüler koltuklara ihtiyaca uygun olarak ek parça satın alabilirsiniz. Özellikle değişen ihtiyaçlara uygun olarak revize edilen bu koltuk takımları kullanıcılar için oldukça ergonomiktir. Çok sayıda oturma grubu arasında bütçenize uygun olan seçeneği kolayca bulabilirsiniz. Takım hâlindeki mobilyaları tercih etmenizin yanı sıra koltuk parçalarını seçerek kendi zevkinize uygun bir kombinasyon oluşturabilirsiniz. Uygun fiyatlı oturma odası alternatifleriyle bütçenize uyumlu bir mekân dekorasyonu oluşturmanız oldukça kolaydır. Dizayno Home oturma odası takımıyla evinizi mutlu bir yuvaya dönüştürebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.