x
sadsad x
asdasd
2.215 TL
2.215 TL
1.740 TL
1.740 TL
1.160 TL
1.160 TL
1.070 TL
1.070 TL
855 TL
855 TL
1.250 TL
1.250 TL
1.130 TL
1.130 TL
2.805 TL
2.805 TL
Toplam 123 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 6 ... 9

Yatak Odası Takımı

 

Günün belirli bir bölümünün geçirildiği yatak odalarının konforlu olarak tercih edilmesi vücut sağlığı için önemlidir. Mobilya takımları her zevke ve ihtiyaca uygun çeşitlilikte tasarlanmaktadır. Mekâna uygun olarak tercih edilen mobilyalarla huzurlu bir uyuma alanı oluşturabilirsiniz. Yatak odası takımları dinlenmek için kullanımına ek olarak tekstil ürünlerinin depolanması için de kullanılır. Kıyafet benzeri ürünlerin muhafaza edilmesini sağlayan gardırop modelleri oldukça fonksiyoneldir. Mobilya setleri, bulunduğu ortamın havasını anında değiştirir. Farklı ebatlarda tasarlanan eşyalarla evinizde uyumak için keyifli bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Mobilya seçenekleri arasında farklı renk ve ebatlarda modern tasarıma sahip alternatifler vardır. Çok sayıda seçenek arasında klasik ve gösterişli yatak odası parçaları da bulabilirsiniz.

 

Yatak odası seçiminde ihtiyaçlara uygun mobilya tercih etmek oldukça önemlidir. Ev dekorasyonuna uygun olarak seçeceğiniz eşyalarla hayal ettiğiniz yuvayı kurabilirsiniz. Mobilya büyüklükleri ve tasarımları farklı ihtiyaçlara yönelik olarak üretilmektedir. Oda büyüklüğünüzü ve depolama ihtiyacınızı göz önünde bulundurarak mobilya seçimi yapmanız gerekir. Küçük odalarda geniş depolama alanına ihtiyacınız varsa bazalı yatak seçeneği sunan yatak odalarını tercih edebilirsiniz. Evinizde ek depolama alanı sunan mobilyalar kişilere kullanım kolaylığı sağlar. Farklı yüksekliklerde tasarlanan yataklarda uyurken tüm vücudunuzun dinlendiğini hissedebilirsiniz. Kendi zevkinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun mobilyalar arasından seçiminizi yaparak kusursuz bir yatak odası hazırlamanız mümkündür. Her detayıyla kendine hayran bırakan yatak ve dolap alternatiflerini Dizayno Home’da bulabilirsiniz.

 

Yatak Odası Modelleri

 

Yatak odası modelleri farklı zevklere yönelik olarak tasarlanmaktadır. Sadeliğin hâkim olduğu bir ev dekorasyonu hayal ediyorsanız minimal tasarıma sahip mobilya takımları arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Yatak odası takımları beyaz, kahverengi ve gri renk alternatifleriyle aradığınızı kolay bir şekilde bulmanızı sağlar. Mobilya takımları içeriğinde yatak, şifonyer, yatak, gardırop ve komodin parçalarından oluşur. Ergonomik tasarıma sahip takımların gardıroplar şekilleri sürgülü ya da klasik kapak olabilir. Beyaz ve kahverengi uyumuyla hazırlanan diamond yatak odası takımı sade ve şıklık arayışında olanlar için mükemmel bir tercih olabilir. Aynalı gardıroba sahip yatak setini edinerek küçük odalarınızın daha ferah görünmesini sağlayabilirsiniz. Kapitoneli yatak başlığı bulunan mobilya takımı sade görüntüsünün yanı sıra oldukça dikkat çekicidir. Venüs yatak odası takımı ev dekorasyonunda doğallık severler için ideal bir modeldir. Doğal ahşap tonlarına sahip mobilyalar zamansız tasarımıyla uzun yıllar kullanılabilir.

 

Floransa yatak odası takımı, klasik tarzda mobilya tercih edenler için ideal bir tercih olabilir. Beyaz renkle birlikte kullanılan gold detaylar mobilyaların kullanıldığı mekânda lüks bir görünüm oluşturmasını sağlar. 6 kapaklı gardıroba sahip yatak ve dolap takımını edinerek çok sayıda eşyanızı konforlu bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Nötr renklerle bulunduğunuz ortamda dinlendirici bir atmosfer oluşturmak için valento yatak odasını tercih edebilirsiniz. Soğuk tonların bir arada kullanıldığı mobilya setini renkli objelerle keyifli bir ortama dönüştürmeniz mümkündür. Hilton modelindeki takımın yatağı bazalı formdadır. Ekstra depolama alanı sunan mobilya seti, küçük evlerde kişilere ergonomik bir kullanım imkânı sağlar. Gardıroba ek olarak yatağın altında da saklama alanı bulunan bir diğer alternatif ise clara yatak odası takımıdır. Söz konusu yatak odası takımını küçük ya da büyük odalarda rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

 

Yatak Odası Dekorasyonu

 

Yatak odası dekorasyonunda mobilyaların odaya uygun şekilde yerleştirilmesi önemlidir. Dinlenmek için kullanılan odayı doğru şekilde tasarlayarak keyifli bir mekân oluşturabilirsiniz. Kusursuz bir yatak odası dekorasyonu için öncelikle yapılması gereken odaya uygun mobilya seçimidir. Farklı renk seçenekleri bulunan mobilyalar arasından seçim yaparken mekân ölçüleri hakkında önceden bilgi sahibi olmanız gerekir. Küçük alanlarda açık renkli mobilyalar tercih ederek odanızın daha geniş görünmesini sağlayabilirsiniz. Dar alanların geniş görünmesini sağlayan bir başka husus ise gardırop kapaklarında ayna kullanılmasıdır. Aynalı dolap kapakları odanızın her zaman olduğundan daha geniş görünmesini sağlar. Büyük ve ferah yatak odalarında ise şık bir görünüm için gri ya da ahşap tonlarında yatak odası takımı kullanabilirsiniz. Mekân tasarımında dikkat edilmesi gereken bir başka konu mobilya parçalarının büyüklüğüdür. Yatak ve gardırop büyüklüklerini odanıza uygun olarak tercih ederek uyuma alanınızda rahat bir hareket alanı oluşturabilirsiniz.

 

Yatak odası dekorasyonu sırasında gardırobu mekânın en karanlık noktasına yerleştirebilirsiniz. Yatağın kenarında belirli miktarda boşluk bırakmanız sizin için konforlu bir hareket alanı sunar. Odanızda yeterli alanınız bulunduğu takdirde komodinleri uyuma alanınızın her iki tarafına yerleştirebilirsiniz. Komodinler üzerine yerleştirilen aydınlatma elemanları geceleri odanızın huzurlu bir ortama dönüşmesini sağlar. Mekân tasarımında mobilyalara uyumlu aksesuar seçimi de önemlidir. Odada renkli fon perdeleri tercih ederek ortamın daha hareketli ve enerjik görünmesini sağlayabilirsiniz. Uyuma alanında kullanılan yeşil ve mavi renkler uykuya dalış sürecinizi hızlandırabilir. Söz konusu renklerde yatak örtüsü ve nevresim takımı seçimi yaparak hayal ettiğiniz dinlendirici bir ortam hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz odanızda minimal tablolar kullanarak evinizde modern bir görüntü oluşturabilirsiniz. Yatak odasını renklendirmenizi sağlayacak bir başka aksesuar ise halıdır. Mobilyanıza uyumlu halı seçimi yapmanız odanızın sıcak bir atmosfere bürünmesini sağlar.

 

Yatak Odası Takımı Fiyatları

 

Yatak odası takım fiyatları, mobilyanın tarzına göre değişiklik gösterir. Farklı ihtiyaçlara uygun şekilde tasarlanan yatak odası takımlarının fiyatları arasında her bütçeye uygun alternatif mevcuttur. Kaliteli ve dayanıklı materyallerden tasarlanan mobilyalarla uyuma alanınızda uzun yıllar aynı konforu sağlayabilirsiniz. Sürgülü ve kapaklı gardırop alternatifleri bulunan mobilyalar, farklı büyüklükteki odalarda rahatlıkla kullanılabilir. Küçük bir odaya sahipseniz sürgülü kapak tasarımına sahip gardırop seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Geniş depolama alanına sahip gardıropların içerisinde farklı kıyafetlerin kolay bir şekilde muhafaza edilmesine imkân tanıyan bölmeler yer alır. Çekmece, raf ve askılık bölmelerinin bulunduğu dolapların içerisinde her kıyafetinizi kolay bir şekilde saklayabilirsiniz. Gardırop bölmelerinde kıyafetlerinizin yanı sıra yastık ve yorgan gibi tekstil ürünlerini de muhafaza edebilirsiniz. Ürünlerin toz olmadan saklanmasını sağlayan dolaplarla evinizde bulunan fazla eşyalarınızı koruyabilirsiniz. Yatak odası takımları arasında aydınlatma elemanına sahip alternatifler vardır. Yatak başlığına sabit şekilde bulunan aydınlatmalar kişilere kullanım kolaylığı sağlar.

 

Pürüzsüz yüzeye sahip olan yatak odası takımı mobilyalarının kullanımı oldukça kolaydır. Evde sıklıkla kullanılan mobilyaları kirlendiğinde nemli ve sabunlu bir bez kullanarak temizleyebilirsiniz. Düzenli aralıklarla temizlenen mobilya yüzeylerinde kullanım süresinde herhangi bir deforme görülmez. Kumaş başlık tercih edilen yatakların yüzeyleri süpürülerek temizlenebilir. Periyodik aralıklarla tozlardan arındırılan kumaş, yatak başlığını lekelenmesi durumunda nemli bir bez kullanarak silebilirsiniz. Yatak odası dolabının rafları kullanım sırasında zamanla tozlanabilir. Gardırop raflarını benzer şekilde nemli bez kullanarak temizleyebilirsiniz. Dayanıklı malzemelerden tasarlanan yatak odası takımları arasından dilediğinizi tercih ederek hayallerinizdeki uyuma alanını oluşturmanız mümkündür. Her zevke uygun alternatif bulunan takımların içeriğinde bulunan yatak ölçüleri farklılık gösterebilir. Yatak odası takımı seçimi yapmadan önce yatak ve dolap ölçülerini öğrenerek odanıza tam uyumlu mobilya seçimi yapabilirsiniz. Uyuma alanınızı sizin için hazırlanan takımlarla oluşturabileceğiniz gibi ayrı olarak bulunan mobilyalarla da düzenleyebilirsiniz. Zevkinize göre uygun fiyatlı yatak odası takımını Dizayno Home Mobilya seçenekleri arasından kolayca bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.