x
sadsad x
asdasd
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Düğün Paketi

 

Yeni evlenen çiftler için ev dekorasyon süreci oldukça keyifli bir yolculuktur. Bu keyifli yolculuğu kusursuz bir hâle dönüştürmek üzere tasarlanan düğün paketleri, çiftler için avantajlı bir seçenektir. Her zevke ve kullanıma uygun alternatife sahip düğün paketleri sayesinde kısa süre içerisinde hayallerinizdeki yuvayı kurabilirsiniz. Düğün paketi mobilya seçenekleri kullanıcıların taleplerine yönelik olarak tasarlanmıştır. Salon, yatak ve yemek odası takımlarından oluşan setteki mobilya parçaları birbiriyle uyumludur. Ev dekorasyonu konusunda yeterli tecrübeye sahip olmayan kişilerin işlerini büyük ölçüde kolaylaştıran düğün paketleri, modern tasarımı ve kullanışlı modelleriyle her çiftin düşlediği dekorasyon stilini oluşturmalarını sağlar. Tarzınızı ve zevkinizi yansıtan mobilya alternatifleriyle konforlu yaşam alanları oluşturabilirsiniz. Renk seçenekleri bulunan eşya paketinde yeni ev kurmak isteyenlerin ihtiyacı olan tüm parçalar mevcuttur.

 

Mobilya seçimi çoğu zaman uzun soluklu bir iştir. Farklı kullanımlara yönelik tasarlanan odalar için ihtiyaca uygun eşya tercih edilmesi gerekir. Ev dekorasyonunda kullanışlılık her ne kadar önemli olsa da eşyaların birbiriyle uyumlu olarak tasarlanması da dikkat edilmesi gereken bir konudur. Mobilyalar arasında uyum yakalamakta zorlanan kişiler için düğün paketi mükemmel bir tercihtir. Paket içerisinde bulunan mobilyaların birbiriyle uyumlu olarak tasarlanması kısa süre içerisinde dikkat çekici bir ev dekorasyonu oluşturmanızı sağlar. Düğün paketi mobilya ihtiyacı olan kişilerin zamandan büyük ölçüde tasarruf etmesine olanak tanır. Temel mobilyalarınızın seçimini tek seferde tamamlayarak ev dekorasyon detaylarınıza daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Yeni ev kurma sürecinde temel ihtiyaçların yanı sıra keyifli yaşam alanları oluşturmak için düşünülmesi gereken detaylar da vardır. Düğün paketi satın almanızın ardından bu detaylarla daha fazla ilgilenerek yuvanız için sıcak dokunuşlar yapabilirsiniz. Mobilya seçimini kısa süre de tamamlamanız perde ve halı gibi önemli detayları daha keyifle seçmenizi sağlar.

 

Düğün Paketi Modelleri

 

Düğün paketleri farklı tarzlara uygun olarak oluşturulur. Temel mobilya ihtiyaçları dikkate alınarak tasarlanan paketler arasında modern ve sade çizgilere sahip eşyalardan oluşan setler bulabilirsiniz. Mobilya setleri içerisinde aynı zamanda gösterişli ve şık alternatifler de mevcuttur. Ev dekorasyonunda ahşap detayları seviyorsanız venüs düğün paketini tercih ederek düşlediğiniz yaşam alanını oluşturabilirsiniz. Eşya setlerinde beyaz renklerin hâkim olduğu seçenekler yer almaktadır. Yaşam alanınızı açık renklerle ferah bir ortama dönüştürmek için floransa düğün paketini seçebilirsiniz. Enerjik bir ev dekorasyonu hayal edenler için göz alıcı renklerle tasarlanan koltuk takımı alternatifleri vardır. Gri ve beyaz renklerle birlikte kullanılan tarçın renkli oturma grupları kullanıldığı ortamın havasını anında değiştirir. Sapphire düğün paketiyle zaman geçirmekten keyif alacağınız odalar oluşturabilirsiniz. Kulp ve ayak tasarımlarıyla bütünleşen mobilyalar, kullanım sırasında sizi kendine hayran bırakır.

 

Gri renk tonlarıyla tasarlanan grand düğün paketi sadelikten vazgeçmek istemeyenlere özel olarak oluşturulmuştur. Nötr renklerin bir araya getirilmesiyle oluşturulan düğün seti kullanıcılar için ev dekorasyonunu daha kolay bir hâle dönüştürür. Farklı renkteki aksesuarlarla kolay uyum sağlayan soft tonlardaki mobilyalar, zarif görüntüsüyle bulunduğu ortamda beğenileri üzerine toplar. Diamond düğün paketi sıra dışı çizgileri sevenler için oldukça ideal bir seçim olabilir. Bordo, gri ve krem renkleriyle ahşap uyumunun kullanıldığı set, mobilyalardaki küçük detaylar sayesinde şık bir görünüm kazanmıştır. Koyu renklerin hâkim olduğu hilton düğün paketi modern duruşuyla her dönem dikkatleri üzerine çekebilecek bir tasarıma sahiptir. Bulunduğu her ortamda farklı bir his uyandıran bu düğün paketiyle konforlu mekânlar tasarlayabilirsiniz. Sıcak tonları ve şık tasarım detaylarıyla sizi kendine hayran bırakmayı başaran clara düğün paketi, eşya seçimi konusunda zorluk yaşayan kullanıcıların işlerini kolaylaştırabilir. Mavi ve beyaz birlikteliğiyle tasarlanan valento düğün paketi gösterişli bir ev dekorasyonu hayal edenler için doğru tercih olabilir. Zevkinize ve ihtiyacınıza en uygun olan düğün paketini seçerek yuvanızı kurmaya başlayabilirsiniz.

 

Düğün Paketleriyle Ev Dekorasyonu

 

Düğün paketleri ev dekorasyonunu kolaylaştıran bir alternatiftir. Yaşam alanlarında uyum arayan kişiler için mobilya seçimi uzun ve zorlu bir süreç hâlini alır. Tasarım çizgileri benzer olan düğün paketleriyle evinizi tek seferde kusursuz bir şekilde dekore edebilirsiniz. Renk ve tarzı uyumlu olan mobilyalarla mekân oluşturmak keyifli olabilir. Düğün paketleri içerisinde ahşap, beyaz ve gri renk seçenekleri mevcuttur. Dolap, yatak ve masaya uyumlu şekilde pakete eklenen oturma gruplarıyla hayalinizdeki yuvayı kısa zamanda tamamlayabilirsiniz. Beyaz düğün eşya paketi dekorasyonu oldukça zevkli bir hâle getirir. Açık renklerin hâkim olduğu eşya paketine uyumlu olarak dilediğiniz aksesuarı tercih edebilirsiniz. Ev dekorasyonunda beyaz ve gri renkler farklı tonlardaki pek çok eşyayla mükemmel uyum sağlar. Nötr renklerdeki düğün paketi beyaz eşya alternatifleriyle ferah ve dikkat çekici bir ev dekorasyonu oluşturmanız mümkündür. Açık renklerdeki mobilyalar diğer tonlarla kolay uyum sağlamasının yanı sıra kullanıldığı ortamı da ferah gösterir.

 

Mobilya paketler içeriğinde oturma grubu, yatak odası ve yemek odası takımları bulunur. Sıklıkla kullanılan bu parçaların tasarımı kadar ihtiyaca yönelik olarak tercih edilmesi de önemlidir. Düğün paketinde yer alan oturma gruplarındaki koltuk sayısı ve kullanım şekli set tercihinde önemli bir konudur. Paket içeriğinde yer alan her bir parçanın tasarım detaylarını inceleyerek ihtiyaçlarınıza en uygun düğün setini tercih edebilirsiniz. Paket içeriğindeki oturma grupları arasından seçim yaparken ürünün size sunduğu olanakları değerlendirebilirsiniz. İstenildiğinde uyuma alanı olarak da kullanılan oturma grupları, sık misafir ağırlayan kişiler için kullanışlı bir seçenektir. Düğün paketi seçiminde dikkat edilmesi gereken bir başka konu gardırop ve yatak büyüklüğüdür. Farklı ebatlardaki yatak odası takımları arasında seçim yaparken odanızın genişliğini göz önünde bulundurmanız gerekir. Ayrıca gardırop ve şifonyer gibi yatak odası takımı parçalarının iç dizaynını inceleyerek eşyalar arasından sizin kullanımınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Düğün paketlerinde yer alan yemek odası takımları, sandalye, konsol ve yemek masası parçalarından oluşur. Paket içeriğindeki masalar sabit ya da açılır şekildedir. Düğün seti alternatiflerinden tercihinizi yaparken masanın işlevselliğini göz önünde bulundurabilirsiniz.

 

Düğün Paketi Fiyatları

 

Düğün paketi fiyatları, set içeriğinde yer alan parçaların sayısı ve modeline göre değişiklik gösterir. Yeni evlenen çiftlere özel olarak oluşturulan bu setlerde farklı zevk ve ihtiyaçlara uygun alternatifler vardır. Paket içerisinde yer alan mobilyaların tasarımı set fiyatını etkileyen birinci husustur. Sade çizgileri bulunan düğün paketi fiyatları diğerlerine oranla daha düşük olabilir. Düğün setleri fiyatları arasında her bütçeye uygun alternatif bulunur. Düşlediğiniz yuvayı kurmak için ayırdığınız bütçeyi dikkate alarak dilediğiniz düğün setini tercih edebilirsiniz. Düğün paketleri ilk kez yuva kuracak çiftlerin yanı sıra evini baştan yenilemek isteyen kişiler için de avantajlı bir seçenektir.

 

Eşyalarınızı ekonomik olarak yenilemek istiyorsanız oturma grubu, yatak ve yemek odası takımlarından oluşan düğün setini edinebilirsiniz. Kaliteli materyallerden tasarlanan mobilyalar, uzun yıllar kullanım için uygundur. Ahşap mobilyaların temizliğini düzenli olarak yaptığınız takdirde set içerisinde yer alan her bir parçayı yıllarca aynı görünümde kullanabilirsiniz. Her eve uyumlu mobilya seçeneğinin yer aldığı düğün setleriyle düşlerinizin ötesinde mükemmel bir yuva kurabilirsiniz. Uygun fiyatlı düğün paketi seçenekleri arasından dilediğinizi tercih ederek kısa süre içerisinde Dizayno Home ile evinizi dekore edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.